Breakdance

31. října 2011 v 17:26 | Slečna Borůvka |  Zajímavosti a Ostatní
Break dance je velmi náročný tanec. Na začátek je lepší, když budete cvičit pouze dvacet minut denně než hodinu v kuse. Potom jste totiž unavení a můžete se vztekat, že vám některé triky a kombinace nejsou. Cvičit byste měli pouze na místě, kde je dostatek prostoru na provádění triků. Další podstatná věc je mít na sobě pohodlné oblečení.
Na začátku tréninku se zahřejte, abyste předešli zranění. Začínat byste měli s footworkem a toprockem. Jejich trénink v počátku je velmi důležitý, protože na nich si vytvoříte vlastní styl.
Další triky, které by měli začátečníci ovládat jsou freez, handspin, backspin a možná i helicopter na doplnění footworku. Cviky, které dříve či později musíte zvládnout jsou stoje na rukou a hlavě. Až tyto cviky ovládáte, můžete začít s tréninkem power mover s windmillem. Pokud toto zkombinujete s air freezy a headspinem, popřípadě skoky jako backflip můžete si začít říkat b-boys a b-girls.
Hlavně na začátku buďte opatrní a trpělivý, nepřeceňujte své možnosti a schopnosti. Vyvarujte se tak zranění, které by mohlo v budoucnu zpomalit vás vývoj. Na doplnění breaku je vhodná posilovna, protože mnoho cviků je fyzicky náročných. Hodí se i gymnastická průprava.
Mezi další break dancové triky patří hallos, flares, combos, kip up, pompo, turtle, arma de dupla a mnoho dalších.

http://4.bp.blogspot.com/-E9hBNQ7iB-w/Taq6u5ztwnI/AAAAAAAAAdM/4AJVma6UbvY/s1600/445853761_small.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cocktail dresses cocktail dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 17:44 | Reagovat

Nice job, it's a good post. The info is good to know!
http://www.isdress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama