Můj věčný kolotoč s váhou aneb můj dosavadní příběh.

2. listopadu 2011 v 7:56 | Slečna Borůvka |  Slečna Borůvka
1995 - Narodila jsem se jako obtloustlé miminko, dali mi hnusné jméno a prý jsem od narození papkala jako prasátko.
1996 - Byly jsme u babičky na víkend. Měla jsem hlad a moji rodiče spali, začala jsem plakat a přišla si pro mě babička, aby mě uspala. Nedařilo se jí to a nějak vyvodila, že mám hlad. V ledničce měla jogurt, který byl pár měsíců prošlí, ale nevšimla si toho a nakmila mě jím. Zvracela jsem celý den, vše, co jsem od toho dne snědla šlo ven. Rodiče semnou šli do nemocnice a zjistili, že mám bulímii, kterou mi babička jogurtem přivodila a jelikož jsem byla roční miminko, strávila jsem rok v nemocnici na umělé výživě.
1997 - Vrátila jsem se domů z nemocnice. Uměla jsem chodit, mluvit, smát se, běhat. Byla jsem hubeňoučká a všude mi lezly kosti.
1998 - Stěhovali jsme se s rodiči z pronájmu do jedné bytovky na Blanensku. Byly mi tři roky a uměla jsem vše co by mělo dítě v mém věku umět. Máma semnou chodila na procházky a místní děti v mém věku si mě všimly, bydleli taky na bytovce a tak jsme si chodili hrát před bytovku.
1999 - Byla jsem hyperaktivní dítě. Pořád jsem běhala, skákala a dělala jsem blbosti, měla jsem na svůj věk perfektní váhu.
2000 - Přelom do jiného století. Můj táta si vždy přál syna, ale nikdy se mu to nepovedlo, jsem jedináček a tak se musel spokojit semnou jakožto s dcerou co má jeho krev. Chtěl ze mě mít kluka. Vzal mě na led. Měla jsem kanady. Koupil mi velkou úžasnou hokejku, kterou mám dodnes. Naučil mě hokej. Každou noc jsme se vraceli z ledu a já měla modřiny na lýtkách, stehnách a měla jsem obražené kosti. Proč? Když jsem nedala gól, když jsem na ledě upadla, když jsem udělala sebemenší chybu, vzal táta svoji hokejku a mlátil mě s ní do kostí. Chtěl, abych na ledě byla perfektní.
2001 - Zápis do první třídy ve škole. V tělocviku jsem byla nejlepší. Učitelé mě posílali na všechny olympiády co byly. Byla jsem nejlepší v běhu. Uběhla jsem vše za nejlepší čas jakoukoliv trasu, kterou po mě kdo chtěl. Po škole jsem chodila hned ven a do noci jsme hrávali fotbal nebo vybíjenou s kamarádama.
2002 - Táta mě zapsal do týmu Komety. Nechtěli mě do týmu na plac na opravdové zápasy. Nechávali mě u sebe alespon na trénink a i přesto jsem byla nejlepší. Byla jsem lepší než kluci, kteří semnou hráli. Trenér mě chtěl nasadit do zápasu, ale neudělal to, nechtěl aby se mi jako holce něco při zápase stalo a tak jsem s hokejem sekla a tátu to málem zabylo.
2003 - Moji rodiče koupili dům, v bytovce je to už nebavilo a tak chtěli do domečku. Koupili jeden statek, který celý rok 2003 opravovali. Já jsem byla věčně sama. Nejedla jsem. Byla jsem prostě hubeňoučká a jelikož jsem věděla, že můj pobyt na bytovce a ve vesnici končí, užívala jsem si venku každičký den.
2004 - Stěhování nastalo. Bylo mi devět a my jsme se stěhovali jinam. Nechtěla jsem opustit starý život. Musela jsem do nové školy. Musela jsem opustit svoje místo a svůj domov. V nové škole jsem byla looser, nepřijali mě. Měli zajeté koleje a nechtěli mě mezi sebe vzít a tak jsem nechodila ven. Celý rok jsem seděla doma a jedla a nehýbala jsem se. Pořádně jsem stlousla.
2005 - Našla jsem si pár přátel v nové vesnici, ale pořád to nebylo ono, byla jsem prostě při těle a nešlo to dolů.
2006 - Ve vesnici kde jsem bydlela byla taková ta skupinka holek, které všichni poslouchali, patřila jsem mezi ně a ani nevím, jak jsem se k nim dostala. Prostě jsem byla "jejich". Chodila jsem s nimi ven, ale nebylo to to co jsem chtěla. Oni jen seděli v parku a jedli Chypsi, pomlouvali a smáli se. A já? Nudila jsem se. Chtěla jsem si cokoliv zahrát, jít se projít. Ne, nic.
2007 - Našla jsem si novou kamarádku a pořád jsem byla bůček a ona vedle mě byla ta překrásně hubená.
2008 - S onou kamarádkou s roku 2007 jsme byly nejslepší kamarádky, ona si našla kluka a já také. Začala jsem kouřit dvě krabičky denně a neuvěřitelně jsem zhubla, navíc jsme s přítelem chodili pořád na procházky, takže jsem měla pohyb, žádný čas na jídlo a do toho velké dávky nicotinu. Byla jsem štíhlá a padli mi v obchodě kdejaké džíny.
2009 - Přítel se semnou rozešel. Byla jsem sama. Nejedla jsem. Nepila jsem. Nespala jsem. Stala se země troska. Po pár měsících jsem se oklepala a začala jsem jíst. Začala jsem se stýkat s lidmi z bytovky ve které jsem bydlela před několika lety a kila ze mě opět lítala. Jelikož jsem tam trávila celé dny, neměla jsem kde se najíst a pořád jsme chodili po venku. Prostě jsem zhubla opět.
2010 - Byla jsem opět tlustá jako bečka. Hormony, puberta? Prostě se to stalo. Začala jsem chodit s dalším klukem a kila šla opět dolů, ale moje máma chtěla, ať beru antikoncepci. Poté jsem ztloustla 10kg. A moje váha byla na 70kg.
2011 - Přítel najednou zjistil jaká jsem koule. Bál se na mě sáhnout, štítil se mě, nepřitahovala jsem ho v posteli. Ponižoval mě urážkama o mojí postavě a tak jsem si řekla DOST. Někdy mi hubnutí jde, někdy ne... Ale dokážu to.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Flex Flex | Web | 2. listopadu 2011 v 8:10 | Reagovat

Dokážeš, dokážeš! :)

2 Mishelle Mourn :3 Mishelle Mourn :3 | Web | 2. listopadu 2011 v 8:13 | Reagovat

oh :/ to dáš! :)

3 Juicygirl Juicygirl | E-mail | Web | 2. listopadu 2011 v 8:14 | Reagovat

Ahoj kočko,
tak už ti jde můj blog? Já když jsem v noci přišla domů, tak to normálně fungovalo...
Jinak..pročetla jsem si všechny tvoje dosavadní články a řeknu ti...tys to neměla zrovna nejlehčí, hm? No, možná to taky takhle jednou napíšu, asi by to bylo taky zajímavý :)
No, takže jdu si změnit tvojí adresu a jméno do odkazů ;-)

4 Ria Ria | Web | 5. listopadu 2011 v 12:38 | Reagovat

:-/ Niektoré veci ma mrzia kočka :-/ :-/ ale ty to určite dáš a ten debil bude ľutovať všetko :-) uvidíš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama